Nowa Technologia, Nowe Możliwości – Współpraca Paged x ILLION
Szanowny Panie Mróz,
Krzesło nr 14 to nie tylko ikona designu, ale także przełom w technologii produkcji mebli. Wykorzystanie giętego drewna zrewolucjonizowało branżę, otwierając nowe możliwości projektowe i produkcyjne. Paged Meble kontynuuje tę tradycję, łącząc rzemiosło z nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu Państwa kolekcje wyróżniają się ponadczasowym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania.
Czy byliby Państwo otwarci na poszerzenie możliwości projektowych poprzez zastosowanie technologii umożliwiającej tworzenie lekkich, ekologicznych i niemal nieśmiertelnych komponentów, które jeszcze bardziej podkreślą unikalny charakter mebli Paged?
Kontaktuję się jako Innovation Manager w ILLION | DOMU PRODUKCYJNYM ROTO, gdzie specjalizujemy się w rotomouldingu.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stworzenie wyjątkowego produktu wymaga wielu godzin pracy wykwalifikowanych rzemieślników. Formowanie rotacyjne to unikalna okazja do optymalizacji produkcji – pozwala poprawić jakość, jednocześnie obniżając koszty materiałowe i produkcyjne. Umożliwia produkcję wyjątkowo trwałych, bezszwowych i organicznych form zarówno dla elementów otwartych, jak i zamkniętych, w szerokim zakresie wymiarów, kształtów i kolorów, przy zachowaniu spójnej estetyki oraz swobody projektowej.
Zrównoważony rozwój jest dla nas kluczowy. Nasze rozwiązania oparte na HDPE są w 100% recyklingowalne, a zoptymalizowany proces produkcji pozwala zredukować odpady do minimum, a nawet do zera. To doskonałe połączenie estetyki i odpowiedzialnego projektowania, idealnie wpisujące się zarówno w cele CSR, jak i ESG. Dzięki temu każda kolekcja—czy to komfortowa designerska sofa modułowa, czy efektowny fotel biurowy—zyskuje ekologiczny wymiar i trwałość bliską nieśmiertelności.
Chętnie podzielę się inspiracjami i propozycjami, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój marki Paged. Czy możemy umówić się na krótką rozmowę o potencjale rotomouldingu?